Эшмәкәрләр өчен «Бизнес благо»

2023 елның 4 декабре, дүшәмбе

Бүген «Пирамида» сәүдә-күңел ачу комплексында эшмәкәрләр өчен «Бизнес во благо» бөтенроссия хәйрия форумы уза. «Бизнес игелекле» форумы - Татарстанның иҗтимагый әһәмиятле инициативалары һәм бизнесын үстерү мәсьәләләре буенча эшмәкәрләр-хәйриячеләр кооперациясенең глобаль диалогы өчен чара. «Бизнес во благо» форумы эшмәкәрләр бергәлеге тарафыннан оештырыла "Меценатлар" хәйриячеләре, "Приют человека" егетләре өчен акча җыю максатларында. Форумның стартына "Яхшылыктан бер атна башла" хәйрия марафонын уздыру ярдәм итте, аның кысаларында һәр дүшәмбе вәкилләре министрлыклар, ведомстволар, дәүләт структуралары, әйдәп баручы массакүләм мәгълүмат чаралары, спорт тармагы Республика, Татарстан Республикасының халык һәм атказанган артистлары “Кеше яны” тәрбияләнүчеләренең тормыш сыйфатын яхшыртуда шәхсән катнаштылар.

Бүгенге Форумда халыкара дәрәҗәдәге спикерлар катнаша: Владимир Якуба, Дмитрий Турусин, Рөстәм Нәбиев, Константин Волжан, Михаил Носов. Форумның Хедлайнеры Игорь Манн булачак - аның лекциясе кичкә планлаштырылган.

Чара сайты: https://clck.ru/36veJu

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: